Tidigare i veckan fick jag veta att en jag kände lite hade hastigt avlidit under påsken 😥 Vila i frid Mathias, synd att jag inte hade möjligheten att lära känna dig bättre.
Har varit lite frusen denna vecka och haft lite ont i halsen.
Magen har varit si så med, men det går inte att jämföra med de tidigare och jag ska inte klaga. Det har gått en hel del Gaviscon. Jag måste komma ihåg att köpa Gaviscon imorgon alt. ta med mig det jag har på jobbet hem.
Har sovit dålig, speciellt i natt. Vaknade runt 03:30. Tog lite omväg till jobbet i morse i det fina vädret som var då.
Jag beställde en ny batteriladdare till hojen i måndags och idag kunde jag hämta ut den 🙂 Få se när jag går till garaget och testar den. Jag lär inte åka hoj mera denna vecka, med tanke på dåliga vädret nu, blåser mycket just nu och det ser ut att det börja regna.